Teslimat 

Sipariş vermiş olduğunuz ürün/ürünler stoklarımızda bulunması halinde 2(İKİ) iş günü içerisinde hazırlanıp, sipariş adımında seçmiş olduğunuz kargo firmasına teslim edilir. 

Sipariş adımında kargo firması seçmediyseniz anlaşmalı olduğumuz herhangi bir kargo firması ile gönderilecektir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo takip kodu, seçmiş olduğunuz kargo firmasının sistemine bağlı olarak belirli bir süre içerisinde tarafınıza ulaştırılacaktır.

İade

esatis.burakdia.com online alışveriş sitesinden satın aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilir veya farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz.

İade

Orjinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade Prosedürü

Hesabım alanından "Sipariş Geçmişi ve Detayları" sayfanıza ulaşın. Siparişler sayfanıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Siparişler sayfasından İade veya Değişim işlemi yapmak istediğiniz siparişi seçin.

  • Açılan ekranda iade etmek istediğiniz ürünü seçtikten sonra iade nedeninizi kısaca belirterek "GÖNDER" butonuna tıklayın.

  • Yukarıda belirtilen işlemleri yaptığınız anda iade talebiniz bize ulaşacaktır. Sonrasında müşteri temsilcilerimizden biri size e-mail yoluyla geri dönüş sağlayacak ve İade/Değişim talebinizi işleme alacaktır.

  • Yukarıda belirtilen adımları takip etmeden yapılacak iadelerde yaşanabilecek aksaklıklardan BURAK DİA MEDİKAL LTD ŞTİ sorumlu değildir.

İade ettiğiniz ürün(ler) bize ulaştığında gerekli kontroller yapılarak iade koşullarına uygunluğu incelenecektir ve 3 (üç) iş günü içinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. İade koşullarına uygun ürünler için bir sonraki siparişinizde kullanmak üzere MAĞAZA KREDİSİ tanımlanmasını isteyebilir veya ÜCRET İADESİ talep edebilirsiniz.

Talep ettiğiniz iade türü onaylandığında (Mağaza Kredisi, Ücret İadesi) tarafınıza email yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır.

Kargo Ücretleri

İade edilecek ürün(ler) anlaşmalı olduğumuz olduğumuz kargo firması ile gönderildiği takdirde kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır.

Anlaşmalı kargo şirketi dışında farklı bir şirket aracılığıyla gönderilen iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Anlaşmalı kargo şirketi dışında farklı bir kargo şirketiyle alıcı ödemeli olarak gönderilen iadelerde, kargo ücreti iade tutarından düşülecektir.

Kargo ödenmiş bir ürünün iadesi yapıldığında sadece ürünün fatura üstünde yazan tutarı iade edilir. Kargo ücreti iade edilmemektedir.